Ik heb een zelfinzicht moment over al mijn plogs die ik maak. De dagen waar ik veel buitenhuis ben , of een hele dag weg ben, zijn er meer foto’s en is de toon vrolijker dan wanneer ik thuis ben. Wat misschien logisch is , maar het zou handiger zijn als ik binnenshuis ook vrolijker zou zijn 😀.
Ik drink mijn koffie zwart zonder suiker. Maar met dolce gusto kies ik deze. Jammer dat ze die zonder caramel er altijd voorzetten maar ik los dat altijd netjes op.
Merel maakte deze voor de plog. Mooi hoor! ❤ Het is hier al middag na half vier trouwens.
Na het voetbal debacle besluit ik me te richten op een andere sport.
De Vuelta. Beetje laat ja. Met Tom Dumoulin. Wat klinkt die naam fijn trouwens . Ik weet dat hij niet hier in beeld is.
Hollen naar de gym , oh nee turnen.
Hier loopt een Merel de deur uit en dreigt een bezem te vallen.
Ik kijk het laatste gedeelte van La voix humaine. Een monoloog door Halina Reijn. Over een type vrouw waar ik het gisteren over had. Destructief. Ja lekker onderwerp Margriet.
Precies een jaar geleden waren we niet thuis dus inderdaad een vrolijke plog met veel foto’s. Klik hier!
Opdracht aan mezelf voor morgen : Thuis veel vrolijke actieve foto’s.
Welterusten!